Kullanıcı Sözleşmesi

Madde 1 - Giriş

                     

İşbu kullanıcı sözleşmesi ("sözleşme") ve www.sorgecmotor.com.tr sitesinde (¨site¨) yer alan diğer kurallar, Sorgeç Motor San.Tic.Ltd.Şti tarafından sunulan hizmetlerin şart ve koşullarını düzenlemektedir. Sitede yer alan tüm politika ve kurallar işbu sözleşmenin ayrılmaz bir parçası olarak, işbu sözleşmenin ekini oluşturmaktadır.

                     

İşbu sözleşme, sizinle Cumhuriyet Mah. Eski San.Sit. 670sk. No:13 Muratpaşa / Antalya  adresinde yerleşik Sorgeç Motor San.Tic.Ltd.Şti arasında yapılmaktadır. Hizmetlerimizi kullanmakla, işbu sözleşmenin hüküm ve şartlarını kabul etmektesiniz.

                     

Madde 2 - Süre

                     

Sizin tarafınızdan gerekli kimlik bilgilerinin siteye girilmesi ve yine tarafınızca verilen e-posta adresine gönderilecek e-postanın teyit edilmesi ile üyelik kayıt işlemi tamamlanır. İşbu sözleşme tüm kullanıcılar için geçerlidir. İşbu sözleşme; yeni kullanıcılar için üyelik kayıt işleminin tamamlanması ile, mevcut kullanıcılar için onaylandığı tarihte,yürürlüğe girecektir.

                     

Madde 3 - Kapsam

                     

Sorgeç Motor San.Tic.Ltd.Şti, sizlere internet üzerinden ürün ve/veya hizmet satma ve/veya satın alma imkanı sunan sanal bir pazaryeri sağlamaktadır. Sorgeç Motor San.Tic.Ltd.Şti, bu sitede listelenen ürün ve/veya hizmetlerin sahibi veya satıcısı değildir.

                     

Sorgeç Motor San.Tic.Ltd.Şti, kullanıcılar tarafından sağlanan içeriklerin ve satışa sunulan ürün ve hizmetlerin doğruluğu, kalitesi, güvenliği veya bu ürün ve/veya hizmetlerin yasal olup olmadığı hususunda herhangi bir beyan, garanti veya taahhütte bulunmamaktadır.

                     

 

Güvenli Alışveriş
Sertifikalı ve güvenlikli alışveriş
Müşteri Hizmetleri
+90 242 346 88 64
Güvenli Alışveriş
Geniş ürün yelpazesi